Telefonla Sipariş: 05428361109 Toptan Satış

İade İptal Teslim Şartları

Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

 

Ürün Teslimatı

Ürün teslimatları “5” iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama “3” iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır. 

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. 

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. (Lisans kaydı yapılmış ürünler iade alınmaz) 

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

*iade işleminin yapılması için kargo teslim alıp kontrol etmeniz gerekir siparişi verdikten sonra ürünü görmeden veya teslim almadan  kargoyu red etmeniz durumunda geliş ve gidiş kargo ücreti alıcıdan talep edilmektedir 

almış oldugunuz ürünün herhangi bir neden (arızalı ,kırık hasarlı ) olmadan iade edilmek istenmesi durumunda firmamıza iade kargosu alıcı tarafından karsılananacaktır 

»  İademi hangi adrese göndereceğim?
"İade Adresi: Caferaga Mahallesi  Moda Caddesi Özgür İşhanı No:28/A 1.kat  106 Numara

 

»  İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılacak?

müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç  2  iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

»  Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

FIRSATLARIMIZDAN İLK SİZ HABERDAR OLUN!